Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky závodů 2019

Výsledky závodů 2019 (ust.= kůň ustájený v JA Haklovy Dvory, v tréninku)

4.-5.5.2019 Vinaře - Czech Extreme Trail Cup a Extreme Trail bez hranic

Extreme Trail Easy ruka (15+)

6./9 Tereza Sychrová + Rýžovník 

Extreme Trail Medium ruka (15+)

1./10 Pavla Cihlová + Chance

5./10 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Solid ruka (15+)

1./8 Tereza Sychrová + Rýžovník

2./8 Pavla Cihlová + Chance

Extreme Trail Extreme ruka (15+)

2./4 Pavla Cihlová + Chance

Extreme Trail Easy sedlo (15+)

2./8 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Medium sedlo (15+)

3./9 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Solid sedlo (15+)

3./5 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Bridleless

3./4 Pavla Cihlová + Rýžovník

Extreme Trail Tandem

1./3 Pavla Cihlová + Rýžovník + Chance

8.6.2019 Jevišovice - Czech Extreme Trail

Extreme Trail Easy ruka (15+)

2./4 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Medium ruka (15+)

1./4 Pavla Cihlová + Chance

2./4 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Solid ruka (15+)

1./3 Tereza Sychrová + Rýžovník

2./3 Pavla Cihlová + Chance

Extreme Trail Medium sedlo (15+)

2./8 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Solid sedlo (15+)

3./4 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Bridleless

1./3 Pavla Cihlová + Rýžovník

22.6.2019 Nová Říše - Czech Extreme Trail + Extreme Trail bez hranic

Extreme Trail pony do 120 cm ruka

3./4 Eva Váchová + Bizonka (ust.)

Extreme Trail Mládež Easy ruka 

1./4 Ema Bláhová + Bizonka (ust.)

Extreme Trail Mládež Medium ruka

2./4 Andrea Kloudová + Bizonka (ust.)

4./4 Ema Bláhová + Bizonka (ust.)

Extreme Trail Mládež Solid ruka

1./5 Andrea Kloudová + Bizonka (ust.)

Extreme Trail Mládež Easy sedlo

2./8 Ema Bláhová + Rýžovník

Extreme Trail Easy ruka (15+)

7./7 Eva Váchová + Bizonka (ust.)

Extreme Trail Medium ruka (15+)

3./10 Tereza Sychrová + Rýžovník

10./10 Eva Váchová + Bizonka

Extreme Trail Solid ruka (15+)

1./6 Tereza Sychrová

Extreme Trail Extreme ruka (15+) 

2./6 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Medium sedlo (15+)

3./8 Tereza Sychrová + Rýžovník

Extreme Trail Solid sedlo (15+)

1./9 Tereza Sychrová + Rýžovník

Working Trail Mládež ruka

1/3 Ema Bláhová + Bizonka (ust.)