Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.10.2018 Anglické soustředění s Danielou Šeneklovou

POZOR - změna termínu na 3.11.2018!!!

Třetí soustředění v Haklových Dvorech s Danielou Šeneklovou. Drezurní práce, kavalety, skoková gymnastika, výcvik koně i jezdce. Od začátečníků koní i jezdců až po pokročilé. 2 koně na lekci (1 hodina). Dopoledně jízdárenská práce, odpoledne kavalety, skoková gymnastika a skoková průprava.

Cena za lekci a koně: 400,-Kč

Diváci: 150,-Kč/den

Ustájení (box):  300,- Kč  (200,-Kč půl dne = 1 lekce), (podestýlka piliny + sláma, seno, napáječka). Platné veterinární vyšetření (AIE, očkování). Upozornění: z důvodu bezpečnosti a zachování dobrých sousedských vztahů nelze s koněm postávat v prostorách areálu ani v jeho nejbližším okolí.. Pokud nebudete chtít ustájení na boxe, je třeba koně mezi jednotlivými lekcemi ponechat v přepravníku. Děkujeme za pochopení.

Přihlášky mailem na ecola@seznam.cz uveďte jméno a věk jezdce, jméno, pohlaví, věk a plemeno koně, dosavadní úroveň výcviku koně či jezdce a požadovaný výcvik. (drezura, skoky či obojí a počet lekcí). Pro kavaletovou a skokovou část uveďte prosím i KVH koně, abychom mohli sestavit odpovídající dvojice.

Upozornění: areál je monitorován kamerovým systémem.

Ing.Daniela Šeneklová

Pochází z Bohuslavic na Vysočině. Jezdeckou licenci ČJF vlastní 30 let, sportovní výkonnost v drezuře i parkuru "S". Posledním sportovním úspěchem je titul vícemistr Vysočiny v drezuře v roce 2011. V posledních letech se aktivně věnuje výcviku koní i přípravě jezdců, s aktuálním zaměřením na výcvik mladých koní. Od roku 2013 školí instruktory jezdectví s akreditací MŠMT ČR.

 

 

sen1.jpg

sen2.jpg

sen3.jpg

sen4.jpg