Zum Inhalt springen Zum Menü springen
 


Escape Tarra - klisna A 1/1 (prodaná)

Pracovní jméno: Kačenka

anglický plnokrevník

nar. 10.4.2010 ve 22:45 hod. v Ostrolovském Újezdě

Mami: Ecola

Tatík: Jazz Dancer

Kačenky sourozenci (stejný taťka): EXTREME BOY alias Mašín (z tety Mášeny - 75% stejné krve) a ECSAPE DONNA alias Hanička (pravá segra)

U maminy Ecoly se objevily pár hodin před porodem na cecíkách kapičky - znamení, že nastal den D... Jinak se jí až do posledních minut před porodem dařilo úspěšně klamat tělem - papkala a tvářila se neutrálně. První příznaky blížícího se porodu byly pozorovatelné až cca 15 minut před finálním zalehnutím.

Samotný porod byl rychlý a úspěšný díky člověčí asistenci... Kačenka totiž přicházela na svět v placentě, což by pro ní mohlo znamenat závažný problém při "vyklubávání" na vzduch...

Ale vše dobře dopadlo a Kačenka překonala v délce nohou všechny své předchůdce - takový koňský prototyp klokana :-) A protože mají klokani dlouhé zadní nohy, musela se Kačenka v mamince úsporně poskládat, z důsledku čehož vypadaly její nožiska po narození... všelijak...

Kačenka je už od narození správná plnokrevná stříkačka :-) s krásnou mechanikou pohybu. Je to přesná kopie své segry Haničky - jak figurou, tak charakterem. Zvídavá, přátelská, chytrá a... hrdá (nebo paličatá? :-) )

 

Červen 2010: KVH 122 cm (stáří 10 týdnů)

Březen 2011: KVH 147 cm (stáří 11 měsíců)

9.dubna 2011 - (den před ročními narozeninami) odcestovala Káča do nového domova.  Náhoda (a nebo osud?) jí dal dohromady se sympatickou majitelkou a oběma přejeme hodně štěstí a co nejvíce oboustranné spokojenosti!

 VIDEO

Další informace o Káče na jejích nových stránkách ZDE

Další koně na prodej ZDE