Zum Inhalt springen Zum Menü springen
 


Deep Bright Eyes - valach Appaloosa (prodaný)

Prodaný 13.12.2014 (Německo)

PEDIGREE ZDE

datum narození: 14.dubna 2012 cca ve 13:00 hodin

plemeno: Appaloosa

barva: plavák

otec: Jokers Golden Eyes (palomino)

matka: Ecola (hnědka)

Mami Ecola nás všechny vypekla. Porodila za bílého dne, došla si z pastvin poslušně do přístřešku a nikým nerušena přivedla na svět svého 6.potomka. Před tím stačila vyšachovat do bezpečné vzdálenosti spolubydlící Haňu a Zipinu a jako správná matka-profesionálka zvládla vše sama. A tak bylo hříbě nalezené cca 2 hodiny po porodu suché a napité.

Charakter: milý, vstřícný, zvídavý, učenlivý

Toník je v lehčím somatotypu, takže bude mít široké jezdecké uplatnění. Má prostorné a pružné chody, bude vhodným koněm i do anglického sportu. Atraktivní zbarvení - světlý plavák s dekou (bílé i tmavé puntíky) se všemi znaky plemene appaloosa. Je odchováván pastevně ve smíšeném stádě. Je milé povahy, komunikativní, kamarádský, učenlivý. Podědil po svých rodičích optimální genetickou kombinaci. Klid, rozvahu a statečnost po otci a elegantní figuru, velmi pěkné chody a inteligenci po matce. Od hříběcího věku procházel nadstandardním výcvikem na bázi přirozené komunikace, přes své mládí absolvoval četné hobby-soutěže, transporty, změny prostředí ve větším počtu, než kdejaký dospělák... Výcvik v Extreme Trail Parku, úspěšný účastník soutěži v Extreme Trail v kategorii juniorů (ve věku 2 let).

Vyřízena kompletní registrace v USA i ČR, pravidelné očkování, odčervení a korekce kopyt samozřejmostí. Bez zdravotních problémů a úrazové minulosti.

Kastrace duben 2014

Video březen 2013 (stáří 11 měsíců) ZDE

Promo-video srpen 2013 (stáří 16 měsíců) ZDE

Hobby-trail poprvé v "cizím" - srpen 2013 (stáří 16 měs.)  ZDE

Video: 10/2013 Hobby-trail Ecola-Cup 2013 ZDE

Video: 10/2014 První pokusy skoky ve volnosti ZDE

Promo-video listopad 2014 ZDE

KVH stáří 6 měsíců: 135 cm

KVH stáří 1 rok: 145 cm

KVH stáří 2,5 roku: 156 cm

Jeho appaloosa polo-segry (stejná matka):

Piping Star: od začátku ježděna pouze anglicky, solidní výsledky na hobby závodech v drezúře a parkuru jako 4-letá (poté mateřské povinnosti)

Rock me Mary: ve 2 letech se úspěšně představila na Appa-show ČR, kde získala maximální počet ocenění (co disciplína, to "zásah"), nyní v běžném jezdeckém provozu (ne každý majitel musí mít sportovní ambice)

 

 

Další koně na prodej ZDE