Jdi na obsah Jdi na menu
 


USTÁJENÍ KONÍ

Areál je monitorován kamerovým systémem, pod dohledem jsou i výběhy!

Areál se nachází na okraji Českých Budějovic, 100 metrů od konečné zastávky MHD č.1 v Haklových Dvorech. Věnujeme se všeobecnému jezdectví (anglie i western) a naší specializací je Extreme/Mountain Trail.  Ustájení nabízíme všem zájemcům bez ohledu na jezdecké zaměření, s možností výcviku koně a jezdce pod vedením kvalifikovaných instruktorů. Podmínkou je, aby kůň nebyl konfliktní, respektoval elektrický ohradník a požadavky majitele nepřevyšovaly zaběhnutý režim. S výjimkou malých poníků jsou všichni koně ustájení v kombinovaném režimu pastevního ustájení 24 hodin denně a v případě potřeby či nepříznivého počasí přes noc na boxe. K dispozici je 6 hektarů pastvin a několik menších výběhů. Počet koní je z důvodu zachování pastevní kvality omezen. Služby ve stáji zajišťuje zaškolený personál 2x denně (ráno a večer)Z provozních důvodů neustajujeme hřebce.

Nabízíme (ceny od 1.1.2023):

  • kombinované ustájení (pastevní, dle potřeby na noc box, smíšené stádo) - základní cena 5.500,-Kč, v ceně: pastevní ustájení a vlastní prostorný box 18m2 s automatickou napáječkou, podestýlka (granulovaná sláma), seno, místování boxů 1x denně, krmení koní na boxe 2x denně, krytá hala 11x30 (povrch: kropený jemný písek), venkovní osvětlená jízdárna 20x40 (povrch: gumotextilie s pískem), skokový a výcvikový materiál, včetně základních překážek pro Extreme/Mountain Trail, výběhy 24 hodin denně s kontrolou 2x denně (v případě potřeby či nepříznivého počasí na noc box), zázemí pro majitele koní, uzamykatelná sedlovna. 
  • boxové ustájení (přes den výběh, na noc box) - základní cena 8.000,-Kč, v ceně: přes den výběh či samostatná ohrádka, na noc box, vodění koní do výběhu a zpět. Ostatní viz výše.
  • sleva při ustájení více koní a poníků
  • pro ustájené koně a jejich majitele sleva na výcvik pod vedením kvalifikovaného instruktora jezdectví.
  • možnost spolupráce s majiteli koní na aktivitách jezdeckého areálu (kurzy, tábory, služby...)
  • možnost účasti na kurzech, seminářích či závodech pořádaných v areálu
  • krátkodobé ustájení koní za účelem individuálního výcviku koně
  • výcvik koní: podle výcvikového systému Praktický horsemanship - obsedání, základní výcvik pod sedlem, korekce nežádoucích návyků koně, výcvik koní ze země i ze sedla, možnost tréninků se zaměřením na Extreme/Mountain Trail, příprava koní a jezdců na závody Mountain Trail atd...

Kontakt: Pavla Cihlová, tel.: 603 826 200 e-mail: ecola@seznam.cz