Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anglické soustředění s Danielou Šeneklovou

 

 

19.-20.10.2019 

 

Páté soustředění v Haklových Dvorech s Danielou Šeneklovou. Drezurní práce, kavalety, skoková gymnastika, výcvik koně i jezdce. Náplní semináře není obsedání koní ani výcvik jezdce na lonži, předpokládá se, že dvojice má zvládnuté základní chody alespoň v kroku a klusu. Dva koně na lekci (1 hodina). Dopoledne jízdárenská práce, odpoledne kavalety, skoková gymnastika a skoková průprava. Drezurní část lze absolvovat i s westernově sedlaným koněm.

Cena za lekci a koně: 400,-Kč

Diváci: 100,-Kč / půlden, 150,-Kč / celý den

Ustájení (box - podestýlka piliny + sláma, seno, napáječka): 

1 den: 250,-Kč 

2 dny: 450,- Kč

Platné veterinární vyšetření (AIE, očkování). Upozornění: z důvodu bezpečnosti a zachování dobrých sousedských vztahů nelze s koněm postávat v prostorách areálu ani v jeho nejbližším okolí.. Pokud nebudete chtít ustájení na boxe, je třeba koně mezi jednotlivými lekcemi ponechat v přepravníku. Děkujeme za pochopení.

Přihlášky mailem na ecola@seznam.cz uveďte jméno a věk jezdce, jméno, pohlaví, věk a plemeno koně, dosavadní úroveň výcviku koně či jezdce a požadovaný výcvik. (drezura, skoky či obojí a počet lekcí). Pro kavaletovou a skokovou část uveďte prosím i KVH koně, abychom mohli sestavit odpovídající dvojice.

Upozornění: areál je monitorován kamerovým systémem.

Ing.Daniela Šeneklová

Působí v Bohuslavicích na Vysočině. Jezdeckou licenci ČJF vlastní 30 let. V posledních letech se aktivně věnuje výcviku koní i přípravě jezdců, s aktuálním zaměřením na výcvik mladých koní. Od roku 2013 školí instruktory jezdectví s akreditací MŠMT ČR. V roce 2011 získala titul Vicemistr Vysočiny v drezuře, aktuálně jí můžeme vídat na drezurním obdélníku s vlastním odchovancem - mladým 5-letým valachem Bailando.

 

 

sen1.jpg sen2.jpg

sen3.jpg          dany-skok.jpg

dany-drez.2.jpg