Jdi na obsah Jdi na menu
 


USTÁJENÍ KONÍ

Areál je monitorován kamerovým systémem, pod dohledem jsou i výběhy!

Areál se nachází na okraji Českých Budějovic, 100 metrů od konečné zastávky MHD č.21 v Haklových Dvorech. Věnujeme se všeobecnému jezdectví (anglie i western) a naší specializací je Extreme Trail.  Ustájení nabízíme všem zájemcům bez ohledu na jezdecké zaměření, s možností výcviku koně a jezdce pod vedením kvalifikovaných instruktorů. Podmínkou je, aby kůň nebyl konfliktní, respektoval elektrický ohradník a požadavky majitele nepřevyšovaly zaběhnutý režim. S výjimkou malých poníků jsou všichni koně ustájení v kombinovaném režimu pastevního ustájení 24 hodin denně a v případě potřeby či nepříznivého počasí přes noc na boxe. K dispozici je 6 hektarů pastvin a několik menších výběhů. Počet koní je z důvodu zachování pastevní kvality omezen. Z provozních důvodů neustajujeme hřebce.

Nabízíme:

  • kombinované ustájení koní (boxy nově po rekonstrukci), základní cena 4.500,-Kč, v ceně: pastevní ustájení a prostorný box 18m2 s automatickou napáječkou, podestýlka (granulovaná sláma Bisset), seno, místování boxů 1x denně, krmení koní 2x denně, krytá hala 11x30 (povrch: kropený jemný písek), venkovní osvětlená jízdárna 20x40 (povrch: gumotextilie s pískem), skokový a výcvikový materiál, včetně základních překážek pro Extreme Trail, výběhy přes den, zázemí pro majitele koní, uzamykatelná sedlovna.  Služby ve stáji zajišťuje zaškolený personál s odpovídajícími zkušenostmi 2x denně (ráno a večer).
  • sleva při ustájení více koní a poníků
  • pro ustájené koně a jejich majitele sleva na výcvik pod vedením kvalifikovaného instruktora jezdectví.
  • možnost spolupráce s majiteli koní na aktivitách jezdeckého areálu (kroužky, kurzy, tábory, služby...)
  • možnost účasti na kurzech, seminářích či závodech pořádaných v areálu
  • krátkodobé ustájení koní za účelem individuálního výcviku koně
  • výcvik koní: podle výcvikového systému Praktický horsemanship - obsedání, základní výcvik pod sedlem, korekce nežádoucích návyků koně, výcvik koní ze země i ze sedla, možnost tréninků se zaměřením na Extreme Trail, příprava koní a jezdců na závody v Extreme Trail atd...

Kontakt: Pavla Cihlová, tel.: 603 826 200 e-mail: ecola@seznam.cz