Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anglické soustředění s Danielou Šeneklovou

30.-31.3.2019

Čtvrté soustředění v Haklových Dvorech s Danielou Šeneklovou. Drezurní práce, kavalety, skoková gymnastika, výcvik koně i jezdce. Od začátečníků koní i jezdců až po pokročilé. 2 koně na lekci (1 hodina). Dopoledne jízdárenská práce, odpoledne kavalety, skoková gymnastika a skoková průprava. Drezurní část lze absolvovat i s westernově sedlaným koněm.

Cena za lekci a koně: 400,-Kč

Diváci: 150,-Kč/den

Ustájení (box): 250,- Kč (podestýlka piliny + sláma, seno, napáječka). Platné veterinární vyšetření (AIE, očkování). Upozornění: z důvodu bezpečnosti a zachování dobrých sousedských vztahů nelze s koněm postávat v prostorách areálu ani v jeho nejbližším okolí.. Pokud nebudete chtít ustájení na boxe, je třeba koně mezi jednotlivými lekcemi ponechat v přepravníku. Děkujeme za pochopení.

Přihlášky mailem na ecola@seznam.cz uveďte jméno a věk jezdce, jméno, pohlaví, věk a plemeno koně, dosavadní úroveň výcviku koně či jezdce a požadovaný výcvik. (drezura, skoky či obojí a počet lekcí). Pro kavaletovou a skokovou část uveďte prosím i KVH koně, abychom mohli sestavit odpovídající dvojice.

Upozornění: areál je monitorován kamerovým systémem.

Ing.Daniela Šeneklová

Pochází z Bohuslavic na Vysočině. Jezdeckou licenci ČJF vlastní 30 let, sportovní výkonnost v drezuře i parkuru "S". Posledním sportovním úspěchem je titul vícemistr Vysočiny v drezuře v roce 2011. V posledních letech se aktivně věnuje výcviku koní i přípravě jezdců, s aktuálním zaměřením na výcvik mladých koní. Od roku 2013 školí instruktory jezdectví s akreditací MŠMT ČR.

 

 

sen1.jpg sen2.jpg

sen3.jpg          dany-skok.jpg

dany-drez.2.jpg