Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.6. Seminář Extreme Trail s Pavlou Cihlovou

Seminář Extreme Trail na Ranči Úchozí

Seminář Extreme Trail v sobotu 10.června 2017 na Ranči Úchozí je určený všem zájemcům bez ohledu na dosavadní znalosti, pro koně všech plemen a velikostí, včetně oslů a jejich kříženců.

Seminář se koná 2 týdny před závody v Extreme Trailu, bude tedy rozšířený o tréninkové kurzy soutěžních kombinací překážek (k dispozici již bude návrh soutěžních úloh), jejich správné překonávání, eliminaci nedostatků a nejčastějších chyb... prostě kompletní příprava soutěžní dvojice na závody v souladu s pravidly.

Doba konání: 10:00 - 18:00 (bude upřesněno podle počtu přihlášených)

Omezení:

  • děti ve věku 7-11 let: povinný doprovod dospělé osoby v průběhu kurzu
  • účast hřebců: po předchozí domluvě
  • počasí: v případě předpovědi trvalého deště bude kurz vypsaný v náhradním termínu (změna bude oznámena všem přihlášeným 2 dny předem). Doporučujeme sledovat aktuální informace také na Facebooku
  • bezpečnost: pro mládež do 18 let je povinná pro výcvik ze země přilba a rukavice. Ze sedla přilba a bezpečnostní vesta nebo páteřák.

přihláška na kurz Extreme Trail

Cena pro účastníky s koněm (sleva 10% pro členy ETCZ):

typ kurzu 7-17 18+
1) základní - ruka 300 400
2) základní - sedlo 300 400
3) soutěžní - ruka 400 500
4) soutěžní - sedlo 400 500

Výběr jednotlivých kurzů lze libovolně nakombinovat. Vzhledem k tomu, že výcvik na extrémních překážkách je pro koně náročnější na přemýšlení, musí mít každý kůň mezi jednotlivými kurzy adekvátní pauzu na odpočinek (cca 1 hodina).

Doporučení pro zájemce o soutěžní tréninky:  koně bez dosavadních zkušeností z Extreme Trail Parku by měli absolvovat alespoň základní kurz na ruce! Při tréninku na soutěže se předpokládá, že je kůň jistý při základním překonávání překážek (odpovídajících jeho výkonnostní kategorii) rovně a dopředu. Pak lze účelně řešit a pilovat konkrétní kombinace překážek či odlišnosti v jejich překonávání.

Přihláška (účastníci): písemně na mail ecola@seznam.cz (počet účastníků s koněm je omezený). Přihlášku poslat do středy 7.6.

Platba: záloha 50% na základě potvrzené přhlášky převodem na účet (viz přihláška), doplatek v hotovosti na místě. Poučení: záloha v případě neúčasti propadá. Lze však přijet s jiným koněm nebo za sebe najít náhradu.

Ustájení (výběh 100,-Kč, box 250,-Kč): sedlackova.kamila@volny.cz

Cena pro diváky:

mládež do 18 let: 100,-Kč (členové ETCZ zdarma)

dospělí: 300,-Kč (členové ETCZ 200,-Kč)

Platba diváci: v hotovosti na místě

Přihláška diváci: mailem na ecola@seznam.cz

Občerstvení - vlastní zdroje, možnost na místě uvařit čaj či kafe, případně hospoda v dosahu autem.

Extreme Trail Czechia - informace ke členství ZDE